HISTORIE

Naš vznik se datuje k začátku roku 2010. Čtyři studenti se stejnými zájmy se dali dohromady a jak už to tak bývá, vnikla skvělá a pružná společnost, která vytváří webové stránky, systémy pro internetové obchody, rezervační systémy pro cestovní kanceláře a navrhuje webdesign, vizitky, plakáty a další grafické záležitosti.

Za tu dobu máme spoustu spokojených klientů, kterým jsme pomohli s rozjezdem nebo podporou podnikání. Díky nám mají nové webové stránky splňující nejmodernější standardy, které jim neustále přinášejí nové zákazníky.

Stojí za námi velké projekty, jako například LIVRO.CZ, největší české internetové knihkupectví. Díky podobným projektům se neustále učíme efektivnějším pracovním postupům a můžeme svým klientům poskytovat kvalitnější služby.

Tvorba webových stránek

Vytvoříme Vám firemní webové stránky šité na míru vašemu podnikání. Zanalyzujeme situaci na internetu, zjistíme, jak si vede Vaše konkurence, jak působí na zákazníky, kde jsou její chyby a jak se jich vyvarovat. Díky podrobné znalosti prostředí poté není problém dostat vaši firmu na první místa ve vyhledávačích.

Systém pro správu internetového obchodu

Pro Váš obchod vytvoříme originální a moderní webdesign, na který nasadíme náš systém a upravíme ho dle vašich představ. Díky tomu bude e-shop fungovat jednoduše a rychle. Především ale tak, jak si budete přát a zákazníci se jen pohrnou!

Rezervační systém pro cestovní kanceláře

Konečně na trh přichází první komplexní řešení pro cestovní kanceláře, které si může dovolit každý. Díky nízké ceně si budete moci dovolit rezervační systém a navíc investovat do reklamy.

K licenci systému Vám vytvoříme moderní design a kompletní web se všemi náležitostmi. Vy se nebudete muset o nic starat - vše za Vás uděláme my a náš systém.

Grafické služby

V dnešní době hraje design Vašeho webu prim a bez moderní grafiky zájem o Vaše služby klesá.

Díky mladým a kreativním grafikům vám dokážeme vytvořit design téměř pro cokoliv. Nasloucháme vašim nápadům a návrhům. Všechny návrhy s vámi rádi prodiskutujeme.

SEO služby

V dnešní době konkurence nespí. Proto neváhejte a nechte si optimalizovat Vašich stránek. Vyšší pozice ve vyhledávačích je přímo úměrná počtu návštěvníků a potencionálních zákazníků.