O NÁS

cyNet je společnost, která vznikla v roce 2010 spojením společných zájmu pěti studentů. Základním kamenem je tým mladých, zkušených a kreativních lidí, kteří rozumí webových technologiím a jejich koníčkem je tvorba webových stránek, grafický design a vývoj rezervačních systémů. Všichni máme chuť učit se novým věcem a díky tomu využíváme vždy těch nějmodernějších technologií.

Tvorba webových stránek

Vytvoříme Vám firemní webové stránky šité na míru vašemu podnikání. Zanalyzujeme situaci na internetu, zjistíme, jak si vede Vaše konkurence, jak působí na zákazníky, kde jsou její chyby a jak se jich vyvarovat. Díky podrobné znalosti prostředí poté není problém dostat vaši firmu na první místa ve vyhledávačích.

Systém pro správu internetového obchodu

Pro Váš obchod vytvoříme originální a moderní webdesign, na který nasadíme náš systém a upravíme ho dle vašich představ. Díky tomu bude e-shop fungovat jednoduše a rychle. Především ale tak, jak si budete přát a zákazníci se jen pohrnou!

Rezervační systém pro cestovní kanceláře

Konečně na trh přichází první komplexní řešení pro cestovní kanceláře, které si může dovolit každý. Díky nízké ceně si budete moci dovolit rezervační systém a navíc investovat do reklamy.

K licenci systému Vám vytvoříme moderní design a kompletní web se všemi náležitostmi. Vy se nebudete muset o nic starat - vše za Vás uděláme my a náš systém.

Grafické služby

V dnešní době hraje design Vašeho webu prim a bez moderní grafiky zájem o Vaše služby klesá.

Díky mladým a kreativním grafikům vám dokážeme vytvořit design téměř pro cokoliv. Nasloucháme vašim nápadům a návrhům. Všechny návrhy s vámi rádi prodiskutujeme.

SEO služby

V dnešní době konkurence nespí. Proto neváhejte a nechte si optimalizovat Vašich stránek. Vyšší pozice ve vyhledávačích je přímo úměrná počtu návštěvníků a potencionálních zákazníků.