• Melissa Travel - úvodní stránka
  • Melissa Travel - mapa
  • Melissa Travel - fotogalerie
  • Melissa Travel - zima
  • Melissa Travel - termíny

Klient Ivan Baranik

Datum realizace Červenec, 2011 - Listopad, 2011

Odkaz na web

Melissa Travel - cestovní kancelář

V červenci 2011 měla Melissa Travel web z doby kamenné a objednávky zájezdů nebyly automatizované - vše museli pracovníci zadávat do systému ručně. Změna byla nezbytná. Díky našemu systému pro cestovní kanceláře se vše změnilo a zjednodušilo. Příprava a realizace trvala celkem 4 měsíce.

Grafické oddělené připravilo celkem 6 grafických návrhů, ze kterých byl nakonec vybrán ten, který vidíte na obrázku výše. Důraz byl kladen na jednoduchost a přehlednost. Jen díky tomu rapidně stouply prodeje cestovní kanceláře.

Rezervační systém je plně automatizován a jeho ovládání se podřídilo měsíci testování ze strany cestovní kanceláře. Je automaticky propojen s bankovním systémem a páruje platby. Díky tomu je v podstatě všechna rutinní práce odbourána a celý proces vyřízení zájezdu se zrychlil.

Další fází v roce 2012 bylo vytvoření dalšího webu cestovní kanceláře pro prodej zimních zájezdů. Systém měl běžet odděleně od toho současného. Uživatelské rozhraní bylo decentně upraveno přímo na míru prodeji zimních zájezdů.

Součástí zakázky bylo také založení a nastartování sociálních sítí. Díky tomu se Melissa Travel těší aktivní podpoře více než 1 400 fanoušků na Facebooku, díky nimž se jméno cestovní kanceláře neustále zviditelňuje.