SEO

V dnešní době konkurence nespí. Proto neváhejte a nechte si optimalizovat Vašich stránek. Vyšší pozice ve vyhledávačích je přímo úměrná počtu návštěvníků a potencionálních zákazníků.

Naši SEO> odborníci mají letité zkušenosti, které uplatní ve váš prospěch. Díky pokročilým sledovacím nástrojům, jako jsou Google Analytics, Google Webmaster Tools, MajesticSeo, Collabim a další, za Vás zjistíme a prozradíme Vám, v jakém sektoru zaostáváte a jak tyto nedostatky odstranit. Součástí optimalizace je mimo jiné analýza klíčových slov, díky které budete schopni zjistit, na která klíčová slova se zaměřit a zvýšit tak návštěvnost webových stránek.

Naši reklamní agenti vám vytvoří reklamu na míru, včetně návrhu PR textů pro vaše stránky. Díky praxi a osvědčeným nástrojům zjistíme situaci Vaší konkurence, jak působí na zákazníky, v jakých směrech se od Vás odlišuje a čím Vás může ohrozit. Pomůžeme vám také se stanovením ceny Vašeho produktu na základě ověřených metod.

Naše zkušenosti s reklamou zúročíme jak v digitálním, tak reálném světě. Díky pokročilým analytickým nástrojům, které používáme, Vám sdělíme, jak byla Vaše reklama úspěšná.

V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte.